Haber

Menderes’te Yaz Sinema Günleri Başlıyor

izmir Menderes ilçesinde Yaz Sinema Günleri başlıyor. Menderes Belediyesi Başkan Yardımcısı Erkan Özkan, her hafta farklı mahallelerde yapılacak etkinliğe tüm vatandaşları davet etti.

Menderes Belediyesi Kültür ve Sosyal İşler Müdürlüğü tarafından yürütülen çalışmalar kapsamında ilçede sinema etkinlikleri düzenlenecek. Yaz Sinema Günleri 44 mahalleyi kapsayacak şekilde düzenlenecek. Ücretsiz etkinlikler renkli görüntülere sahne olacak.

YAZ SONUNA KADAR DEVAM EDECEK

Her hafta 3 sinema farklı semtlerde seyirciyle buluşacak. Spiderman-No Way Home, 100 Numaralı Adam ve Ratatouille filmlerinde gösterilecek. Yaz döneminde 44 mahallenin tamamında film gösterimleri devam edecek.

HERKES DAVETLİ

Kültürel etkinliklerle vatandaşların yanında olmaya devam ettiklerini kaydeden Menderes Belediye Başkanı V. Erkan Özkan, “İlçemizde kültürel etkinliklere önem veriyoruz. Yaz Sinema Günleri ilçemizde kültürel etkinliklerimizin bir parçası. Her Her hafta farklı mahallelerde vatandaşlarımızı yaz sineması ile buluşturacağız. Tüm halkımız sinema coşkusunu yaşayacak. Sizleri festivale davet ediyor, sinema şölenine katılacak vatandaşlarımıza iyi seyirler diliyorum.”

Kaynak: ANKA / Kültür Sanat

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

-
Başa dön tuşu