Ekonomi

Phoenix Group, Abu Dabi Borsası’nda hisse teklifini duyurdu

ABU DHABI – Orta Doğu kripto ekonomisinin öncülerinden Phoenix Group PLC, bölgedeki özel blockchain varlıkları için önemli bir kilometre taşını temsil eden Abu Dabi Menkul Kıymetler Borsası’nda listelenme planlarını duyurdu. Kurucu ortaklar Bijan Alizadehfard ve Munaf Ali, hem perakende hem de profesyonel yatırımcılara rekabetçi bir fiyatla geniş bir hisse yelpazesi sunarken yeniliğe olan bağlılıklarını ifade ederek hisse arz dönemini bugün başlattılar.

Şirket bugünden Cuma gününe kadar sermayesinin yüzde 17,64’ünü halka arz edecek. Bu, toplam 5.141.500.000 hisseden oluşan ön teklifin her biri 1,50 AED değerindeki 907.323.529 hisseyi temsil ediyor. Teklif süreci, First Abu Dhabi Bank PJSC ve International Securities LLC tarafından denetlenerek potansiyel paydaşlar için şeffaf bir işlem sağlandı.

Phoenix Group’un Abu Dhabi Menkul Kıymetler Borsası’na kote olma stratejik kararı, yalnızca gelişmekte olan kripto pazarındaki rolünü vurgulamakla kalmıyor, aynı zamanda Orta Doğu pazarlarının ötesinde geniş bir büyüme potansiyeline de işaret ediyor. Phoenix Group’un büyüme yolculuğuna katılmak isteyen yatırımcılar, izahnameyi şirketin web sitesinde bulabilir ve hisse teklifiyle ilgili daha fazla ayrıntı için Lider Satın Alma Bankası ile iletişime geçebilir.

Bu makale yapay zeka desteğiyle oluşturulmuş, tercüme edilmiş ve bir editör tarafından incelenmiştir. Daha fazla bilgi için Şartlar ve Koşullarımıza bakın.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

-
Başa dön tuşu